Neşe Buzol Anaokulu

Neşe Buzol Anaokulu

İstasyon Mahallesi Sungurbey Caddesi 2. Sokak No : 22 Merkez, Kırklareli
Altın
Vitrin
Mesaj Gönder
Neşe Buzol Anaokulu
Neşe Buzol
İstasyon Mahallesi Sungurbey Caddesi 2. Sokak No : 22
Merkez , Kırklareli
İş Alanları

Eğitim Danışmanlığı

Neşe Buzol Anaokulu Hakkında

         Okulumuz 01.12.1995 tarihinde eski binasında hizmet vermeye başlamış olup 2010 Mayıs ayından itibaren sizlere yeni binasında hizmet vermektedir.

         Kurucumuz Neşe Buzol 1990 yıılında O.D.T.Ü. Eğitim Bilimleri (Eski Adı İle Pedagoji)Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık bölümünden mezun olduktan sonra 3 yıl Ankara'da Özel Yükseliş Kolejinde okul psikoloğu olarak, daha sonra Kırklareli'de 3 yıl İngilizce öğretmeni olarak çalışmıştır. Ancak 1995 yılında çocukları için bir anaokuluna ihtiyaç duyunca şehirdeki eksikliği fark etmiş ve kendi mesleğiyle ilgili olması dolayısı ile Beyaz Balonu açmaya karar vermiştir. Ayrıca kendisine ait KPSS kursunda sınava hazırlanan öğretmen adaylarına eğitim bilimleri derslerinde danışmanlık vermektedir.Belirli zamanlarda Edirne'de özel bir kurumda eğitim bilimleri danışmanlığı vermektedir.

         Çocuğun fiziksel gelişiminin doğru aktivitelerle desteklenmesinin zihin gelişimine katkısını göz önünde tutarak, anlaşıldığını hisseden çocuğun mutlu ve yaratıcı olabileceğini, okul öncesinde öğrenmenin oyunla olanaklı olabildiğini çocuğun kendisini özgür ama korumalı bir ortamda duyumsamasının önemini, anne-baba eğitiminin çocuğun gelişiminde en büyük etkiye sahip olduğunu unutmayan NEŞE BUZOL ANAOKULUçalışmalarında aile, personel eğitimine önem vermekte, ülkemizde ve dünyadaki yenilikleri yakından izleyip uygulayarak çalışmalarına 19.YILINDA SEVGI ile devam etmektedir.

Neşe Buzol

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 18:00
Cumartesi 10:00 - 16:00
Pazar Kapalı-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2010-2018, Trakya Firmaları - Her hakkı saklıdır